Targets (1.1.4) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: List
sq: Lista

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.
