Targets (1.1.4) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: List
ug: تىزىملىك

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
