Targets (1.1.5) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: List
am: ዝርዝር

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
