Targets (1.1.5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: List
el: Λίστα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: link
el: σύνδεσμος

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Target
el: Στόχος

en: - All -
el: - Όλα -

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό
