Targets (1.1.5) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Prefix
et: Eesliide

en: List
et: Nimekiri

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Target
et: Siht

en: - All -
et: - Kõik -

en: Preferred language
et: Eelistatud keel

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Set @title as default
et: Määra vaikimisi @title
