Targets (1.1.5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Prefix
id: Awalan

en: List
id: Daftar

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: link
id: tautan

en: Configuration saved.
id: Konfigurasi sudah disimpan.

en: Machine name
id: Nama mesin

en: - All -
id: - Semua -

en: Preferred language
id: Bahasa pilihan

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Set @title as default
id: Tetapkan @title sebagai default
