Targets (1.1.5) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Prefix
it: Prefisso

en: List
it: Elenco

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Configuration saved.
it: Configurazione salvata.

en: Target type
it: Tipo destinazione

en: Not configured
it: Non configurato

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: - All -
it: - Tutto -

en: Preferred language
it: Lingua preferita

en: Not restricted
it: Non limitato

en: Set @title as default
it: Imposta @title come predefinito
