Targets (1.1.5) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Prefix
jv: Awalan

en: List
jv: Daftar

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: link
jv: pranālā

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Not restricted
jv: Ora aman
