Targets (1.1.5) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Prefix
os: Префикс

en: List
os: Номхыгъд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
