Targets (1.1.5) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Prefix
tr: Ön ek

en: List
tr: Liste

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: link
tr: bağlantı

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Target type
tr: Hedef tür

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Target
tr: Hedef

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Preferred language
tr: Tercih edilen dil

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Set @title as default
tr: @title öğesini varsayılan olarak ayarla
