Targets (1.1.6) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Prefix
lv: Prefikss

en: List
lv: Saraksts

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: link
lv: saite

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: - All -
lv: - Visi -

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots
