Targets (1.1.6) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: List
cs: Seznam

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: link
cs: odkaz

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Target
cs: Cíl

en: - All -
cs: - Vše -

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Set @title as default
cs: Nastavit @title jako výchozí
