Targets (1.1.6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: List
eu: Zerrenda

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: link
eu: esteka

en: ID
eu: IDa

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - All -
eu: - Dena -

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe
