Targets (1.1.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Prefix
hr: Prefiks

en: List
hr: Popis

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: link
hr: poveznica

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
