Targets (1.1.6) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Configuration saved.
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।
