Targets (1.1.6) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Prefix
uk: Префікс

en: List
uk: Список

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: link
uk: посилання

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Targets
uk: Цілі

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Restricted
uk: Обмежено

en: Add Target
uk: Додати ціль...

en: Target
uk: Ціль

en: target
uk: ціль

en: - All -
uk: - Усе -

en: Preferred language
uk: Бажана мова

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Target configuration
uk: Конфігурація цілі

en: Set @title as default
uk: Встановити @title за замовчуванням

en: Default target
uk: Базовий target
