Tarte au Citron (1.0.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Settings
cs: Nastavení

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Other
cs: Jiné

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Destination
cs: Cíl

en: Close
cs: Zavřít

en: Original
cs: Původní

en: Missing
cs: Chybějící

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Services
cs: Služby

en: Service
cs: Služba

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Videos
cs: Videa

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
cs: Video-hostingové služby pomáhají přidat na stránku bohaté mediální prvky.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
cs: Správci komentářů zajišťují vyplňování komentářů a bojují proti šíření spamu.
