Tarte au Citron (1.0.0) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Read more
he: קראו עוד

en: Comments
he: תגובות

en: Settings
he: הגדרות

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Other
he: אחר

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Destination
he: יעד

en: Close
he: סגירה

en: Middle
he: אמצע

en: Missing
he: חסר

en: Installed
he: מותקן

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy url
he: כתובת URL למדיניות הפרטיות
