Tarte au Citron (1.0.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Social networks
ml: സോഷ്യൽ നെറ്റ്‌വർക്കുകൾ

en: Support
ml: പിന്തുണ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
