Tarte au Citron (1.0.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Other
ar: آخر

en: Allow
ar: اسمح

en: Deny
ar: امنع

en: Destination
ar: الوجهة

en: Close
ar: إغلاق

en: Missing
ar: مفقود

en: Installed
ar: مثبت

en: Top left
ar: أعلى اليسار

en: Top right
ar: أعلى اليمين

en: Bottom right
ar: أسفل اليمين

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
