Tarte au Citron (1.0.1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Close
km: បិទ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
