Tarte au Citron (1.0.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Other
ug: باشقا

en: Allow
ug: رۇخسەت

en: Deny
ug: رەت قىلىش

en: Close
ug: يېپىش

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
