Tarte au Citron (1.0.1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Read more
uk: Читати далі

en: Comments
uk: Коментарі

en: Social networks
uk: Соціальні мережі

en: Support
uk: Підтримка

en: Settings
uk: Налаштування

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Other
uk: Інше

en: Allow
uk: Дозволити

en: Deny
uk: Заборонити

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Close
uk: Закрити

en: Original
uk: Оригінал

en: Parameters
uk: Параметри

en: Middle
uk: Середина

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Installed
uk: Встановлено

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Services
uk: Служби

en: Service
uk: Служба

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Videos
uk: Відео

en: Personalize
uk: Персональна інформація

en: oEmbed content
uk: Вміст oEmbed

en: oEmbed source
uk: Джерело oEmbed
