Tarte au Citron (1.0.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Other
fi: Muu

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Destination
fi: Kohde

en: Close
fi: Sulje

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Middle
fi: Keskellä

en: Missing
fi: Puuttuu

en: Installed
fi: Asennettu

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Services
fi: Palvelut

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Videos
fi: Videot

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
