Tarte au Citron (1.0.2) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Comments
id: Komentar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Other
id: Lainnya

en: Allow
id: Perbolehkan

en: Deny
id: Tolak

en: Destination
id: Tujuan

en: Close
id: Tutup

en: Original
id: Asli

en: Middle
id: Tengah

en: Missing
id: Hilang

en: Installed
id: Terinstal

en: Top left
id: Kiri atas

en: Top right
id: Kanan atas

en: Bottom right
id: Kanan bawah

en: Bottom left
id: Kiri bawah

en: Services
id: Layanan

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan
