Tarte au Citron (1.0.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Uses
hy: Օգտագործում
