Tarte au Citron (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Comments
ur: تبصرے

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط
