Tarte au Citron (2.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Read more
az: Ətraflı

en: Comments
az: Şərhlər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Unknown
az: Naməlum

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: Allow
az: İcazə verin

en: Close
az: Bağlı

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
