Tarte au Citron (2.0.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Comments
be: Каментары

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Unknown
be: Невядомы

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
