Tarte au Citron (2.0.2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག
