Tarte au Citron (2.0.2) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Other
kk: Басқа

en: Allow
kk: Рұқсат ету

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу
