Tarte au Citron (2.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Other
pa: ਹੋਰ
