Task (8.x-2.0-alpha10) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
