Task (8.x-2.0-alpha11) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Closed
et: Suletud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Assigned to
et: Määratud

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Authored by
et: Autor

en: Task
et: Ülesanne

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Tasks
et: Ülesanded

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: not yet assigned
et: pole veel määratud

en: not yet created
et: pole veel loodud

en: Link to the entity
et: Viide olemile

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
