Task (8.x-2.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Closed
eu: Itxita

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: not yet assigned
eu: oraindik ez esleitu

en: not yet created
eu: oraindik ez da sortu
