Task (8.x-2.0-alpha7) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Tasks
af: Take

en: not yet assigned
af: nog nie toegewys nie

en: not yet created
af: nog nie geskep nie
