Task (8.x-2.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Task
ca: Tasca

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Expired
ca: Caducat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: Tasks
ca: Tasques

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: Close Date
ca: Data de finalització

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Due Date
ca: Data límit

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Assignee
ca: Representant

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: The URL of the account profile page.
ca: La URL de la pàgina del perfil del compte.

en: Task ID
ca: ID de la tasca

en: not yet assigned
ca: no assignat encara

en: not yet created
ca: no creat encara

en: Link to the entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
