Task (8.x-2.0-alpha7) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Revert
jv: Baléknā

en: Revisions for %title
jv: Pengubahan kanggo %title

en: Revision
jv: Perubahan

en: Revision of %title from %date
jv: Revisi %title sākā %date

en: Tasks
jv: Préntah

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbaléknā nang revisi %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Copy of the revision from %date.
jv: Nyalin revisi sākā %date.

en: The URL of the account profile page.
jv: URL kācā akun profil.

en: not yet assigned
jv: durung ditandhai

en: not yet created
jv: durung digawé
