Task (8.x-2.0-alpha7) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Tasks
lo: ໜ້າວຽກ
