Task (8.x-2.0-alpha8) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
