Task (8.x-2.0-alpha9) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Closed
ka: დახურულია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Revert
ka: დაბრუნება
