Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: delete
az: sil

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Manage
az: İdarə et

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar
