Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: view
ca: mostra

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Manage
ca: Gestiona

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Task
ca: Tasca

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Tasks
ca: Tasques

en: Flags
ca: Marcadors
