Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
