Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: view
hu: megtekintés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Manage
hu: Kezelés

en: task
hu: feladat

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Custom
hu: Egyéni

en: Desc
hu: Csökk

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Flags
hu: Jelölők

en: Asc
hu: Növ
