Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: eyða

en: Description
is: Lýsing

en: Action
is: Aðgerð

en: view
is: skoða

en: Reset
is: Endursetja

en: Link
is: Hlekkur

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Manage
is: Stjórnun

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja
