Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ
