Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: view
pl: przeglądaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: edit
pl: edytuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Desc
pl: Malejąco

en: Task
pl: Zadanie

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Tasks
pl: Zadania

en: Flags
pl: Flagi

en: Asc
pl: Rosnąco
