Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: view
sl: pogled

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Tasks
sl: Opravila
