Tasks Configuration Kit (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Tasks
ug: ۋەزىپە
